کد محصول :b101

نام : بوقلمون کامل

قیمت : 210،000 تومان
 بوقلمون تازه 10 کیلوگرمی
گوشت بوقلمون منبع بزرگی از پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. با این حال، مواد غذایی فرآوری شده از بوقلمون مانند ژامبون می‌تواند سرشار از قند، چربی‌های ناسالم و سدیم باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود که به جای غذاهای آماده که با این گوشت تهیه می‌شود، خود فرد در خانه برای طبخ غذا با گوشت بوقلمون دست به کار شود.

خواص گوشت بوقلمون برای لاغری و سلامت عمومی بدن

به همان میزان که اطلاع از کالری گوشت بوقلمون برای رژیم بسیار مهم است، آگاهی از ارزش غذایی و خواص گوشت بوقلمون برای لاغری نیز دارای اهمیت است. 
در رژیم غذایی بسیاری از افراد، مصرف گوشت به دلایل متعدد از جمله کالری و چربی بالا محدود می‌شود. اما شاید تعجب کنید که به دلیل خواص گوشت بوقلمون برای لاغری و تناسب اندام، این فرآورده پروتئینی در اغلب رژیم‌های غذایی حضور دارد.  
بوقلمون از نظر تغذیه‌ای و از نظر طعم و مزه شبیه مرغ است، اما دارای طعم قوی‌تر و بافت خشک‌تری است. بالا بودن پروتئین بوقلمون به ویژه در ران و سینه و در مقابل آن میزان کم کالری گوشت بوقلمون، باعث می‌شود فرد سریع‌تر سیر شده و دست از غذا بکشد. در طول روز و حین فعالیت نیز کمتر حس گرسنگی به او دست بدهد.
علاوه بر اینکه خواص گوشت بوقلمون برای لاغری بسیار زیاد است، مصرف این ماده غذایی مزایای فراوانی هم برای سلامتی عمومی بدن به همراه دارد، به ویژه هنگامی که به عنوان جایگزین گوشت قرمز استفاده می‌شود.سفارش محصول
File engine/modules/ene_pm/ene_pm.php not found.